<oembed><version>1.0</version><provider_name>Continuing and Professional Education</provider_name><provider_url>https://sta.uwi.edu/cpe</provider_url><title>Caribbean Social Problems (SOCI6004) - Continuing and Professional Education</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="jO3H5mEZUT"&gt;&lt;a href="https://sta.uwi.edu/cpe/caribbean-social-problems-soci6004/"&gt;Caribbean Social Problems (SOCI6004)&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://sta.uwi.edu/cpe/caribbean-social-problems-soci6004/embed/#?secret=jO3H5mEZUT" width="600" height="338" title="&#x201C;Caribbean Social Problems (SOCI6004)&#x201D; &#x2014; Continuing and Professional Education" data-secret="jO3H5mEZUT" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;